Zápis do mateřské školy

Vážení rodiče, 

zápis do mateřské školy pro školní rok 2018/2019 proběhne dne 2 a 3. května 2018 od 13,30 – 17,00 hod. 

Den otevřených dveří proběhne v naší mateřské škole 18.4 v čase od 9,00 – 11,00 hod.,  a dále pak 15,00 – 18,00 hod. 

Naše mateřská škola nově umožňuje elektronický předzápis. Další informace naleznete na www.elektronickypredzapis.cz

Všechny potřebné dokumenty k zápisu na školní rok 2018/2019 naleznete v níže uvedených odkazech:

Individualní vzdělávání

Oznámení – individuální vzdělávání

Kritéria Informace

Evidenční_list_vyjádření_lékaře 2018/2019

Žádost k přijetí dítěte 2018

Zápis obecné informace

OZV Mateřských škol při MČ Praha 7

 

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít