Zaměstnanci školní jídelny

 MŠ U Uranie a MŠ u Pergamenky:

Lucie Mejdrová – hospodářka školy

Kateřina Růžičková – vedoucí kuchařka

Eva Čápová – kuchařka

Monika Jarolímová – pracovnice obchodního provozu v ŠJ

Kateřina Klemová – pracovnice obchodního provozu v ŠJ

Eva Měšťanová – pomocná kuchařka

MŠ Ortenovo náměstí: 

Jaroslava Marková – kuchařka

Radmila Nováková –  kuchařka

Marie Mírková – pracovnice obchodního provozu v ŠJ

 

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít