Údaje o platbách stravného

Finanční normativ platný pro tento školní rok 2018/2019 je 35,-Kč za celodenní stravování dítěte
28,-Kč za polodenní stravování dítěte.
Dále je finanční normativ pro děti, které dovrší ve školním roce 7 let, 37,-Kč za celodenní stravování dítěte, 30,-Kč za polodenní stravné dítěte.

Stravné se hradí na běžný účet školní jídelny – č. ú. 51-2594500297/0100do 15. dne daného měsíce za měsíc předcházející převodem nebo složenkou. Variabilní symbol je evidenční  číslo Vašeho dítěte, které si můžete ověřit v šatně dětí. Do popisu platby uvádějte jméno Vašeho dítěte.