Údaje o platbách stravného

Finanční normativ platný pro tento školní rok 2018/2019 je 35,-Kč za celodenní stravování dítěte
28,-Kč za polodenní stravování dítěte.
Dále je finanční normativ pro děti, které dovrší ve školním roce 7 let, 37,-Kč za celodenní stravování dítěte, 30,-Kč za polodenní stravné dítěte.

Stravné se hradí na běžný účet školní jídelny – č. ú. 51-2594500297/0100do 15. dne daného měsíce za měsíc předcházející převodem nebo složenkou. Variabilní symbol je evidenční  číslo Vašeho dítěte, které si můžete ověřit v šatně dětí. Do popisu platby uvádějte jméno Vašeho dítěte.

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít