Rozhodnutí o uzavření

Mateřská škola U Uranie
Praha 7, Na Maninách 1080/29a
tel: 777 022 468, email: reditelka@msuranie.cz, www.msuranie.cz

MŠ U Uranie, Praha 7, Na Maninách
uzavřena od 17. 3. 2020 do odvolání

Na základě rozhodnutí MČP7 bude v MŠ U Uranie, Praha 7, Na Maninách 1080/29a (včetně pracovišť U Pergamenky 1144/1a a Ortenovo náměstí 1505/37) přerušen provoz z důvodu zdravotní prevence a eliminace přenosu nákazy koronavirem od 17. 3. 2020 do odvolání.

Informace k čerpání OČR

Zákonný zástupci, kteří budou čerpat OČR, si zažádají elektronicky na email: reditelka@msuranie.cz, do zprávy uveďte příjmení, jméno, rodné číslo a datum narození dítěte. Vyplněný formulář zašleme elektronicky zpět, včetně elektronického podpisu ředitelky školy.

Podrobné informace k čerpání OČR naleznete na: https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-zoppd.
Další aktuální zprávy Vám budeme zasílat prostřednictvím LYFLE a Vašich emailů.

Mgr. Michaela Kuběnová

Ředitelka školy

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít