Oznámení pro rodiče

Milí rodiče,

klub Pramínek je pro vaše děti otevřen od pondělí do pátku.

Od září 2015 nově již od 8.00 – 13.00 hod (vyzvednutí dětí nejpozději do 13.hodin).

Cena za den 350,-Kč (včetně oběda).

Placení je možné pouze v hotovosti a to vždy 1. a 15. den v měsíci (2x měsíčně).

Můžete uhradit i celý měsíc najednou.

Omluvy dětí nejpozději do 7.30 hod  na naše tel.číslo 739 666 783 (stačí SMS).

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít