MŠ U Pergamenky

Mateřská škola U Pergamenky je odloučené pracoviště MŠ U Uranie. Budovy jsou propojeny provozní spojovací chodbou. Mateřská škola má svůj samostatný vchod z ulice U Pergamenky 1144.
Budova má 2 třídy s kapacitou míst pro 54 dětí. Součástí mateřské školy je zahrada, na které děti mohou pobývat při pobytu venku.
Třída Včeličky slouží dětem ve věku od 4,5 – 6 let a Třída Motýlci je pro děti od 2,5 – 4,5 roku.
Třídy jsou moderně vybaveny nábytkem, hračkami a didaktickými pomůckami, které slouží pro potřebný věkový vývoj dítěte.

 

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít