MŠ Ortenovo náměstí

Mateřská škola Ortenovo náměstí je součástí Mateřské školy U Uranie a funguje od září roku 2016. Budova prošla kompletní proměnou
a úpravami, které byly potřebné pro zřízení nové mateřské školy. Celková kapacita školy je 128 dětí, rozdělena do 5 tříd.
Třídy jsou homogenní (věkově stejné).

Mateřská škola je umístěna v jednopatrové panelové budově na Ortenovo náměstí.
Má dva samostatné pavilony s vlastními vchody
a kuchyní. V blízkosti školy se nachází Park Stromovka, kterou využíváme pro časté výlety.

Třídy jsou prostorné, nově vybaveny nábytkem, učebními pomůckami a hračkami.
Veškeré vybavení a zařízení školy splňuje požadavky hygienické i bezpečnostní.

V roce 2018 došlo k rekonstrukci zahrady a po jejích úpravách je zde prolézačka, tunel, pískoviště zahrádky s různými plody. V přední části zahrady je pískoviště a domečky. Celá zahrada je v přírodním stylu a rozvíjí u dětí dovednosti, kreativitu, bádání.

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít