Kroužky MŠ Ortenovo náměstí

Plavání

Každou středu navštěvují děti Aquacentrum Šutka, kde se učí plavat pod dohledem zkušených lektorů. Pro případ potřeby jsou po celou dobu přítomní také učitelé jednotlivých tříd.

Cena plavání se odvíjí od počtu přihlášených dětí, pro tento školní rok (2018/2019)

činí 2 000,- Kč.

Ze školky odchází třídy společně v 8.00 autobus odjíždí od školky,  kde na nás čeká soukromý autobus.

Děti s sebou potřebují plavky, ručník, KOUPACÍ ČEPICI (dívky i chlapci) s nadepsaným křestním jménem, pantofle do vody a pití. Svačinu po plavání zajišťuje mateřská škola.

Prosíme, aby byly děti ráno nasnídané a měly tak dost energie na plavání.