Kroužky MŠ U Uranie

Plavání
Každou středu navštěvují děti ze třídy u Hradu Aquacentrum Šutka, kde se učí plavat pod dohledem zkušených lektorů. Pro případ potřeby jsou po celou dobu přítomní také učitelé jednotlivých tříd.
Cena plavání se odvíjí od počtu přihlášených dětí, pro tento školní rok (2019/2020)
činí ,- Kč.
Ze školky odchází třídy společně v 8.00 autobus odjíždí od školky, kde na nás čeká soukromý autobus.
Děti s sebou potřebují plavky, ručník, KOUPACÍ ČEPICI (dívky i chlapci) s nadepsaným křestním jménem, pantofle do vody a pití. Svačinu po plavání zajišťuje mateřská škola.
Prosíme, aby byly děti ráno nasnídané a měly tak dost energie na plavání.

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít