Kontakty MŠ U Pergamenky

PEDAGOGICKÝ SBOR:

Ředitelka školy: Mgr.& Bc. Michaela Kuběnová

+420 777 022 468, email: reditelka@msuranie.cz

Zástupkyně ředitelky: Andrea Dvořáková
+420 736 118 937

Třída Motýlci: Mgr. Kateřina Rathausová, Bc. Natalie Suchaňuková, DiS.
+420 730 128 741 modra@msuranie.net

Třída Včeličky: Lucie Antošová, Anna Vlasáková
+420 730 128 741 zluta@msuranie.net
Asistent pedagoga: Ivana Simandlová

PROVOZNÍ ZAMĚSTNANCI:

Kateřina Klemová – školnice a uklízečka

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít