Denní režim „Jesliček“

 

_________________________________

Časový denní režim, kterým je vymezen „Domácí řád jesliček“.

Rytmus jesliček je stanoven tak, aby dal dětem pocit jistoty, bezpečí. Zároveň umožnil přizpůsobit individuální činnosti dětí jejich aktuálním potřebám a situacím.

  6,30 –   9,00    příjem dětí, snídaně, spontánní činnost
  9,00 –   9,15    ranní tělovýchovná chvilka
  9,15 –   9,30    dopolední svačina
  9,30 – 10,00    výchovná zaměstnání dle metodik
10,00 – 11,30    příprava na pobyt venku, pobyt venku
11,30 – 12,00    oběd
12,00 – 14,00    individuální odpočinek
14,00 – 14,30    odpolední svačina
14,30 – 17,30    spontánní činnosti dětí, rozcházení dětí

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít