Granty a projety MŠ U Pergamenky

Praha_cb

Vážení rodiče,

v letošním roce jsme se zapojili do projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi (reg. číslo: CZ.02.3.61/0.0/0.0/16_020/0004015). Více o projektu se dozvíte zde:   Projekt komplexní podpora

Mateřská škola se v letošním školním roce zapojila do projektu „SVĚT NEKONČÍ ZA VRÁTKY, CVIČÍME SE ZVÍŘÁTKY”.

Záměrem zmíněného projetu je prezentovat pohyb jako každodenní přirozenou potřebu dětí a zdravé řešení volnočasových aktivit. Cílem je vzbudit zájem dětí o aktivní sportování, vést je k týmové spolupráci a přinést radost ze splněných úkolů jak individuálních, tak skupinových.

Motivací pro děti jsou zvířátka, která je budou provázet v rámci jednotlivých činností. Zvířátka jedou do světa, pomocí vláčku otevírají pomyslná vrátka a seznamují se s jednotlivými pohybovými a rozumovými činnostmi.