Den otevřených dveří

Mateřská škola U Uranie, Pergamenky a Ortenovo náměstí bude mít ve středu 17.4.2019 “Den otevřených dveří”.

Všechna pracoviště nabízí prohlídku prostor. Veškeré informace a dokumenty týkajících se zápisů budou k vyzvednutí na hlavní budově MŠ U Uranie.

Kdy: 17.4.2019

Od 9 – 11 hodin a 15 – 18 hodin.

Pokračováním na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this. Tento web je optimalizován pro prohlížeče s nastavením na "přijímat cookies". Toto nastavení vám dává nejlepší možností procházení našeho webu. Jestliže pokračujete v užívání tohoto webu beze změn tohoto nastavení, nebo kliknete na tlačítko "Souhlasím" níže přijímáte toto nastavení.

Zavřít