Běžný provoz MŠ U Uranie ukončen

Vážení rodiče, informujeme vás, že naše MŠ se aktuálně nenachází v běžném režimu předškolního vzdělávání. Praha 7 vychází vstříc požadavku hl. m. Prahy a v souladu s nařízením Vlády ČR dává prostory svých školských zařízení k dispozici pro zajištění péče o děti rodičů, jejichž setrvání v zaměstnání je klíčové pro zajištění chodu města, a další nutné případy. Jedná se o příslušníky Integrovaného záchranného systému, pracovníky ve zdravotnictví, řidiče MHD a další potřebné. Školka proto bude dle potřeby využita výhradně pro výše uvedené účely. Děkujeme za pochopení. V případě dotazů či zájmu o vystavení potvrzení na ošetřovné se na nás obracejte na: reditelka@msuranie.cz.