Pramínek – Přihláška k docházce

Vážení rodiče,

termín pro podání přihlášek dětí k docházce do klubu Pramínek pro školní rok 2019/2020 je nejpozději do konce června 2019.

Přihlášky můžete posílat již nyní. Každý rok se k nám hlásí hodně zájemců a počet dětí přijatých k docházce je kapacitně omezen.

Přihlášku najdete prihlaska_praminek. Vyplněnou přihlášku nám pošlete e-mailem (skolka.praminek@seznam.cz) nebo doneste osobně do Pramínku.

Po předchozí telefonické domluvě se k nám můžete samozřejmě přijít vy i vaše dítě podívat (tel. 739 666 783).

S pozdravem lektorky Pramínku