Školkohraní 2018 ve středu 23.5 od 15,00 hod.

Benefiční akce Školkohraní nám pomáhá naplňovat dlouhodobý cíl, kterým je vytvořit ze zahrady naší mateřské školy prostor pro hru a vzdělávání dětí a také místo, kde se můžeme setkávat my všichni, kteří v jejím okolí žijeme a pracujeme.

Podpořte prosím náš cíl nákupem vstupenek nebo triček připravených speciálně pro Školkohraní 2018, případně finančním darem. Platit můžete jednoduše převodem a nákup si vyzvednout u nás ve školce. Pokud nakupujete za firmu v okolí, rádi vám nákup osobně doručíme. Program a podrobné informace o akci najdete na www.skolkohrani.cz, kde si také v e-shopu můžete zakoupit výše uvedené produkty.