MŠ U Pergamenky

Mateřská škola U Pergamenky je odloučené pracoviště MŠ U Uranie. Budovy jsou propojeny provozní spojovací chodbou. Mateřská škola má svůj samostatný vchod z ulice U Pergamenky 1144.
Budova má 2 třídy s kapacitou míst pro 54 dětí. Součástí mateřské školy je zahrada, na které děti mohou pobývat při pobytu venku.
Třída Včeličky slouží dětem ve věku od 4,5 – 6 let a Třída Motýlci je pro děti od 2,5 – 4,5 roku.
Třídy jsou moderně vybaveny nábytkem, hračkami a didaktickými pomůckami, které slouží pro potřebný věkový vývoj dítěte.